Simona Hrabalová

ESSE sezení

ESSE

ESSE – Energetic Sythesis of Structural Embodiement

 

Tuhle energetickou práci miluju… a vidím, jak ji milují i těla. 

 

Co to to ESSE (což je zkratka pro Energetickou syntézu strukturálního vtělení) je? Nádherná energetická práce s naším fasciálním systémem. Energetická práce během níž se mění struktura našeho těla na úrovni molekul.

 

ESSE rozpouští omezení a pevnost ve vašem těle. Rozpouští lepidlo soudů, které jsme do svého těla zamkly. Milujete své tělo? Nebo ho několikrát denně soudíte? Snažíte se své tělo opravit jako nefungující stroj? Nebo byste byli ochotni se ho ptát: Tělo, o co si žádáš? Tělo, co se mi snažíš říct?

 

Fascie je fascinující… obaluje veškeré svaly a nervy v našem těle… je to pojivová tkáň a je neskutečně pevná. Fascie nereaguje na sílu, to vytvoří jen odpor a fascie se vrátí do původního stavu. Je ale vědecky dokázané, že reaguje na otázku. A tak se ptáme: Tělo, co je tu pro tebe možné? 

 

Díky uvolnění fascií se uvolní i emoce, vzpomínky, které jsou v ní uloženy. Proto se stává, že lidé během sezení vnímají obrazy, prožitky, vzpomínky z různých i dramatických událostí, jak se tyto z těla uvolňují.

 

Při ESSE sezení k tělu přistupuji z prostoru otázky… Co je tu možné? Nejde o to tělo opravit. Změnit, co je s tělem špatně. Jde o to propojit se s ním jiný způsobem. Pro mě, když ESSE sezení poskytuji, je to jako energetický tanec s tělem, kdy následuji, kam mě vede.

 

Během sezení se tělo uvolňuje… skoro jako by tálo jako čokoládová poleva. Bytí v těle je pak mnohem radostnější. Sezení je většinou velmi příjemné… může být i intenzivní ne však bolestivé. Často se lidé po sezení cítí uvolněně až blaženě. Rozpustí se pevnost v těle a změní se hybnost v těle. Schopnost se hýbat i rozsah pohybu. Cítíte se v těle mnohem lehčeji. Prostorněji. Bytí v těle je najednou mnohem snadnější a radostnější.

 

Kdy můžete ESSE sezení využít:

  • při úrazech a po operacích pro snadnější hojení a regeneraci, obnovení plnosti a pružnosti pohybu
  • když vnímáte v těle tah, napětí, ztuhlost, při omezeném pohybu 
  • v těhotenství jako jeden ze způsobů jak opečovat tělo (úleva při bolestech v zádech, tříslech, bránici) a připravit ho pro hladký porod
  • když se nemůžete nadechnout
  • po náročném zubařském zákroku
  • při přetažení a ztuhnutí po sportu či fyzické námaze
  • když se chcete cítit volně, lehce, plni energie

 

Těším se na všechny, kdo si pro sebe ESSE sezení vyberou.

 

Objednání na tel. 608 530 271

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *