Simona Hrabalová

Masáže

Pečující a uvolňující dotek

Ráda vytvořím masáže na míru pro vás a vaše tělo. Baví mě kombinovat, co jednotlivé techniky nabízí a vybírám, co je v daném čase pro vás a vaše tělo nejpřínosnější. Stejně tak si před vlastní masáží můžete dopřát ochutnávku Bars, které podpoří celkové uvolnění těla a umocní hloubku prožitku z masáže. Nebo kombinovat masáž s kraniosakrální terapií či tělesným procesem. Pro některé lidi je přínosné nejdříve se s tělem propojit prostřednictvím masáže. Zastavit se, naladit se na tělo, vnímat ho, nechat se dotekem opečovat. Kraniosakrální terapie či tělesný proces zase mohou přinést hlubokou relaxaci a vaše tělo se může úplně rozpustit a dopřát si změny, které by jen masáž nepřinesla.

alt=”Masáže - Simona Hrabalová”
alt=”Masáže - Simona Hrabalová”

Z ČEHO MŮŽETE VYBÍRAT?

Uvolňující masáž zad a šíje

Relaxace, péče, zastavení… podpořené příjemnou vůní éterických olejů, které přispívají k uvolnění a naladění všeho těla.

Masáž hlavy a šíje

Uvolňuje napětí a stres z celého těla, rozpouští bolesti hlavy a šíje, únavu a bolesti očí.

Vhodná je i při nespavosti a problémech se soustředěním. Je velmi příjemná a přináší hluboké uvolnění.

Lymfatická masáž

Rozpouští otoky a podporuje hojení, ať už po úrazu nebo v pooperační péči, uvolňuje tíhu v nohou či rukou, přináší do těla lehkost, podporuje imunitní systém. Podporuje celkový pohyb v těle i v životě, když se věci nehýbou z místa, také pokud potřebujete rozproudit emoce, uvolnit smutek a dopřát si více radosti v životě.

Lymfatickou masáž je možné doplnit tělesným procesem Access Consciousness® –  Lymfa

Bowenova technika

Podporuje přirozenou rovnováhu a harmonii v těle, návrat ke zdraví. Umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené obnovující a sebeléčivé mechanismy. Jedná se o jemnou tlakovou “masáž”, Ošetření sestává ze sérií jemných pohybů přes fascie klienta, které jsou proloženy asi dvou minutovými fázemi klidu, kdy má tělo prostor vše zpracovat, integrovat a uvolnit se.

Pokud se nedomluvíme jinak, délka masáže je 90 minut.

 

CO BUDE NEJVÍC UVOLŇUJÍCÍ A PEČUJÍCÍ PRO VAŠE TĚLO?