Simona Hrabalová

Slide 1

Simona je novodobá kouzelnice a vědma v jedné osobě. Když jde u mne do tuhého a nevím si s něčím rady je Simona ta osoba, která mne dokáže zaručeně rozšířit obzory a pokládat správné otázky. Její otázky mne fascinují a přiznám se, že to jediná osoba široko daleko, která dokáže rozstřelit můj bystrý mozek tak, že přestanu hledat řešení rozumem a otevřu se novým možnostem.

Baví mne u Simči její rozsah i kombinace zkušeností a umu od konstelační práce, NLP, Access Bars nástrojů, kranio-technik...
Je výbornou průvodkyní v různých oblastech života od porodů, péči o miminka, práce se zuby u dětí, přenosy v rodině, po veškeré možné nástrahy naší vědomé i nevědomé mysli.
Doporučuji všemi deseti! A děkuji Simi za tvé dary, které světu dáváš.

Vlasta Křenovská
Slide 1

Na kurz Faceliftu se Simčou se nedá zapomenout. Velká intenzita od samotného začátku. Moje postupně odpadající tíha až do stavu, kdy se vznáším a moje tělo se rozpouští. Já, která na výměnách Bars apod. NIKDY nespí, jsem vytuhla hned v prvním kole přijímání a to jsem si slibovala, že budu sledovat na sobě, jak to ta Simča dělá. Vydržela jsem max. 7 minut.

Vůbec nevím, jak jsme se dostala domů, ale dostala. Zapadla jsem do postele v 19.00 a vzbudila se po 10 hodinách. Jedno z témat, kterého jsme se na kurzu dotkly byla i moje nespavost.

Den na to mi kamarádka říká – hele, Ty vypadáš nějak jinak? Ze začátku mi to vůbec nedocvaklo, ale pak mi to došlo – vždyť já byla na Faceliftu. Miluju Facelift a miluju Simču a její bezprostřednost, lehkost a hravost.

Jana Černá
Slide 1

Moc děkuji Simoně za seznámení a provedení Accessem Tvá facilitace a kurzy jsou a byly pro mně vždy nejlepší investicí do osobního rozvoje a zdraví. Naučila jsem se přijímat a také vnímat zázraky a změny, které ke mně neustále přicházejí. A můžu navíc tuto radost předávat dál! A co dalšího je tu ještě možné?

Michaela Válková
Slide 1

Děkuji Simoně za krásnou práci s Accessem. Už mě díky její krásné práci přestaly bolet záda a při jedné akutní krizi mě neskutečně podpořila. Moc doporučuji Access nebo masáž u Simči absolvovat.

Adéla Urbancová
Slide 1

Se Simčou se znám už mnoho let a téměř tak dlouho s ní řeším své fyzické i psychické problémy. Ze začátku jsem ji navštěvovala kvůli bolestem v oblasti SI skloubení, které jsme překonaly pomocí kraniosakrální terapie. Bylo zajímavé pozorovat, jak tato terapie působí a jak a kde v těle můžu její působení pociťovat. Od té doby, co Simča začala pracovat s nástroji Access Consciousness, ráda využívám jejích schopností a vhledu při řešení různých problémů, např. s bolestivou menstruací, ale i s různými důležitými rozhodnutími a s řešením výzev způsobených situací v mé rodině. Když něco nechceme řešit a odkládáme to na později, může se to projevit fyzicky na našem těle. A s pomocí Simči se mi zatím vždy podařilo tyto následky mého nekonání odstranit. Díky za ni a za to, co dělá.


Karolína Ivánková
previous arrow
next arrow